به گزارش خزر، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بندرآستارا به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد. انور بی نیاز گفت: فیلمی که کشیده شدن یک غلاده سگ را نشان می دهد، حیوان آزاری نیست! وی تصریح کرد: مامورین اداره راهداری آستارا مسیر ۶۰ کیلومتری تالش به آستارا […]

به گزارش خزر، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بندرآستارا به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.

انور بی نیاز گفت: فیلمی که کشیده شدن یک غلاده سگ را نشان می دهد، حیوان آزاری نیست!

وی تصریح کرد: مامورین اداره راهداری آستارا مسیر ۶۰ کیلومتری تالش به آستارا را تحت پوشش قرار میدهند و به احتمال زیاد این فیلم در محدوده نزدیک شهرک صنعتی تالش در کیلومتر ۲۵ این مسیر تهیه شده است.

رییس اداره راهداری آستارا اضافه کرد: مامورین طبق وظیفه هر روزه اجساد حیواناتی را که در حاشیه جاده تلف شده اند را به نقاطی خالی از سکنه در حاشیه آن منتقل می کنند که در این مورد لاشه این سگ در حال انتقال بوده است.

بی نیاز در پاسخ به روش حمل نامناسب لاشه ها گفت: کمبود ماشین آلات این اداره امکان کار بهتری را نمی دهد و در مواقعی با لاشه های بزرگتری همچون گاو، گاومیش و اسب روبرو هستیم که وسیله ای برای بلند کردن آن نداریم و در بیشتر موارد مجبور به کشیدن لاشه هستیم و در مواقعی از شهرداری های نزدیک کمک می‌گیریم.