به گزارش خزر، چندی پیش اخباری در فضای مجازی در خصوص بکار گیری اقوام نزدیک مدیرکل محیط زیست استان گیلان در اداره کل تحت نظر وی منتشر شد. در این لیست 8 نفره نام دو تن از بستگان، دو خواهرزاده، برادرزاده، پسرخاله، شوهر خواهر و برادر خانم مدیرکل محیط زیست استان گیلان دیده می شود. […]

به گزارش خزر، چندی پیش اخباری در فضای مجازی در خصوص بکار گیری اقوام نزدیک مدیرکل محیط زیست استان گیلان در اداره کل تحت نظر وی منتشر شد.

در این لیست 8 نفره نام دو تن از بستگان، دو خواهرزاده، برادرزاده، پسرخاله، شوهر خواهر و برادر خانم مدیرکل محیط زیست استان گیلان دیده می شود.

در همین راستا قربانعلی محمدپور، مدیرکل محیط زیست استان گیلان در واکنش به انتشار این لیست، گفت: نه خواهرزاده آورده ام و نه پسرخاله. تنها برادرزاده سرباز داریم!

وی ادامه داد: برخی از این دوستان همین جا حضور داشتند. میگویند فلانی خواهرزاده آورده! در این اداره کل تعدادی نیرو از چند سال قبل کار میکردند.

مدیرکل محیط زیست گیلان در پایان گفت: بنده به اینگونه مسائل پاسخ نمیدهم، دستگاه نظارتی 10 بار همه چیز را بررسی کرده است و بازهم موضوعات را بررسی خواهد کرد و قطعا دستگاه نظارتی بسیار عاقل تر از این حرف ها است.