به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی شورای شهر رشت، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت گفت: اهدای عضو نشانه روح بزرگ و نوع دوستی انسانهایی است که به این کار  خداپسندانه اقدام می کنند. محمد حسن عاقل منش با تسلیت درگذشت مجتبی مویدی جوان ۲۲ ساله که در هفدهم مهر ماه بر […]

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی شورای شهر رشت، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت گفت: اهدای عضو نشانه روح بزرگ و نوع دوستی انسانهایی است که به این کار  خداپسندانه اقدام می کنند.

محمد حسن عاقل منش با تسلیت درگذشت مجتبی مویدی جوان ۲۲ ساله که در هفدهم مهر ماه بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شد اظهار کرد: با رضایت خانواده مجتبی عزیز اعضای بدنش به بیماران نیازمند اهدا شد.

وی با بیان اینکه حادثه تأسف بار دل همه ما را به درد آورد تصریح کرد: اهدای اعضای بدن این جوان غیور اقدامی شگرف و معنوی است که جاني دوباره به شش بيمار دردمند بخشيد و اميد زندگي و زنده ماندن را به خانواده های آنها هديه نمود.

عاقل منش با اذعان به اینکه اين اقدام والا و قابل تحسين، نشان از روح بزرگ و نوع دوستي این خانواده ارزشمند دارد افزود: تسليم در برابر تقدير الهي و رضايت به عمل انساني اهداي اعضاي آن عزیز توسط خانواده مویدی علاوه بر اجر معنوي و رضايت خداوند متعال، سبب تداوم حيات فرزند دلبندشان در وجود افراد ديگر شد و مجتبی عزیز با نهایت بخشندگی قدم در ملکوت ایثار نهاد و جاودانه شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت در خاتمه با تقدير از اين عمل خداپسندانه، انسان دوستانه و ايثارگرانه گفت: از خداوند متعال براي روح آن عزیز سفرکرده طلب آرامش و آمرزش و براي خانواده داغدارش صبر و شكيبايي آرزومندم.