به گزارش خزر و به نقل از ایلنا، احمد سیاوش پور در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گیلان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید با حداقل های موجود کارهای بزرگی انجام دهند اظهار داشت:در مسیر عادی سازی کار کردن اقتصاد مقاومتی نیست بلکه اقتصاد مقاومتی نیاز به […]

به گزارش خزر و به نقل از ایلنا، احمد سیاوش پور در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گیلان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید با حداقل های موجود کارهای بزرگی انجام دهند اظهار داشت:در مسیر عادی سازی کار کردن اقتصاد مقاومتی نیست بلکه اقتصاد مقاومتی نیاز به یک اراده قوی دارد.

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: دستگاه قضایی معتقد است که باید با شما همراه باشد و با ظرفیت قانونی خود برخی مشکلات را با تعامل حل کند.

او با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم توقفی در راستای تولید در کارگاه های استان دیده نشود ادامه داد:راضی نیستیم که مدیری در مسیر غیر قانونی عمل کند و با آن برخورد قضایی شود چرا که اعتقاد داریم ابتدا باید هشدارهای لازم داده شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه خسارت یک مدیر یک خسارت ملی است تاکید کرد: مبارزه با مفاسد اجتماعی از وظایف دستگاه های قضایی است و ما تحت تاثیر هیچ مسیری جز مسیر قانون نیستیم .

او گفت:همه عهد بستیم در مسیر سالم حرکت کنیم و توسعه شفاف یک توسعه پایدار است.