به گزارش خزر و به نقل از تسنیم، جمشید طالبی با اشاره به بارش باران و وزش باد شدید شب گذشته در استان گیلان اظهار داشت: طوفان شب گذشته هیچ خسارتی به شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان وارد نکرد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با بیان اینکه طبق هشدارهای سازمان هواشناسی از […]

به گزارش خزر و به نقل از تسنیم، جمشید طالبی با اشاره به بارش باران و وزش باد شدید شب گذشته در استان گیلان اظهار داشت: طوفان شب گذشته هیچ خسارتی به شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان وارد نکرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با بیان اینکه طبق هشدارهای سازمان هواشناسی از عصر دیروز تمامی اکیپ‌های عملیاتی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق گیلان به‌طور آماده باش بودند گفت: اکیپ‌های مذکور در ادارات توزیع برق شهرستان‌های سراسر استان مستقر بودند.

طالبی با تاکید بر اینکه در جریان طوفان شب گذشته هیچ خسارت و خرابی عمده‌ای در شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان به وجود نیامد تاکید کرد: طوفان شب گذشته خسارتی به فیدر‌های شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان وارد نکرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر تمامی فیدرهای برق استان گیلان وضعیتی پایدار دارند و مشکلی در این حوزه گزارش نشده بیان کرد: اکیپ‌های عملیاتی و پشتیبانی برق آماده رفع هرگونه خرابی و خاموشی در سطح استان هستند.

وی با بیان اینکه در راستای پایداری شبکه توزیع برق در سراسر استان اقدامات گسترده‌ای انجام می‌شود خاطرنشان کرد: با توجه به فصل سرما و نامساعد بودن شرایط جوی در این فصل، شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان آمادگی خود را به‌منظور رفع خاموشی‌ها در سراسر استان حفظ می‌کند.